bulgaristan-bansko

Tur tipi: Özgül Tarih
Boş yer: 41
Konum: Yurtdışı
Puan:

BULGARİSTAN- BANSKO TURU  İSTANBUL ÇIKIŞLI 01 ŞUBAT 2018 3 GECE 4 GÜN 770 TL
Haritalar yükleniyor

Tur Programı

TUR PROGRAMI
1. GÜN
İstanbul Bansko
Turumuz akşam saat 22.00’de Kadıköy Evlendirme Dairesi önü, 22.30’da Mecidiyeköy Meydan (Bambi Cafe Önü) ve 23.00’de İncirli Ömür Plaza önünde buluşarak başlıyor ve Tekirdağ, Malkara, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına devam ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ve Pasaport-Gümrük işlemlerinin ardından Önce Yunanistan’a geçiyor sonrasında 3 saatlik bir yolculuk ardından Bulgaristan’a geçerek, Bansko’ya doğru hareket ediyoruz. Gece boyunca keyifli yolculuğumuz devam ediyor.
2. GÜN
Bansko
Sabah saatlerinde Bansko’ya varış ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplam, 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.
3. GÜN
Bansko
Sabah kahvaltı ardından kolay, orta ve zor derecelerinde toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatları için onay almış, Dünya Şampiyonu Alberto Tomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Bütün gün bu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerinden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği günü birlik Sofya Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde. Gece dileyenler Bansko şehrinin canlı gece hayıtında eğlenebilirler.
Alternatif Program
Sofya Turu
50 Euro
Panoramik Sofya şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında Görülecek yerler arasında Balkanların en büyük kilisesi olan Alexander Nevski Katedrali, Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banyabaşı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından serbest zaman ve sonrası Bansko’ya dönüş.
4. GÜN
Bansko İstanbul
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ardından İstanbul’a hareketimiz başlıyor. Saat 15.00’de İstanbul’a hareket. Goce Decev üzerinden Yunanistan’a geçiyor Drama üzerinden 3 Saatlik yolculukla İpsala Sınır kapısına devam ediyoruz. Pasaport-Gümrük işlemlerinin ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk ile gece yarısından sonra İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.01/02/2018-04/02/2018
İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYATI 169,00 EUR
İLAVE YATAK 169,00 EUR
TEK KİŞİLİK ODA 260,00 EUR
(2-12) Yaş 130.00 EUR
(2-6) Yaş 100.00 EUR
(0-2) Yaş Ücretsiz
Lüks araçlarla ulaşım

3* Merkezi Otellerde 2 Gece konaklama

Türkçe rehberlik ve danışmanlık hizmeti

Kayak Kiralama, Lokanta vb. noktalarda geçerli indirim kartı.
BU TURUMUZ İÇİN ÇOK GİRİŞLİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR

Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)

Ekstra turlar, kişisel harcamalar

Zorunlu seyahat sağlık sigortası (15 Euro)

Notlar: • Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde TatilBank vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. • Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden TatilBank sorumlu değildir. • Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. • Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde TatilBank misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir. • Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. • Dış nedenlerden dolayı TatilBank programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. • Tura katılımın yeterli olmaması durumunda TatilBank iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir. • TatilBank, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. • TatilBank, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir. • Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir. • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden once yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. • Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından TatilBank sorumlu değildir. • İptal ve değişiklik durumunda “TatilBank SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

• Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde TATİLBANK vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
• Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden TATİLBANK sorumlu değildir.
• Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde TATİLBANK misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.
• Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.
• Dış nedenlerden dolayı TATİLBANK programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Tura katılımın yeterli olmaması durumunda TATİLBANK iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir.
• TATİLBANK, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
• TATİLBANK, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
• Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.
• Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
• Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından TATİLBANK sorumlu değildir.
• İptal ve değişiklik durumunda “TATİLBANK SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

Tur Yorumları

Hiçbir yorum yok
Sen bir inceleme yazmadan önce bir rezervasyon yapmak gerekir

Son Dakika Fırsatları !

 
Translate »

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co