Ege ve Akdeniz

Tur tipi: Özgül Tarih
Boş yer: 44
Konum: Muğla
Puan:

22 MAYIS 2018 KUŞADASI > MİLAS  > BODRUM  > MARMARİS  > KÖYCEYİZ  > DALYAN >  FETHİYE / ÖLÜDENİZ  > PAMUKKALE  >  BULDAN
Haritalar yükleniyor

Tur Programı

1.Gün Gece Saat 00:00 Çanakkale’den Hareket
Saat 02:00 Edremit’ten Hareket
2.Gün SELCUK > ŞİRİNCE > MERYEM ANA > KUŞADASI > BODRUM
Yolda vereceğimiz molaların ardından Kahvaltı molamızı (Ekstra ) Selçuk’ta veriyoruz. Eski Rum Evleri ile meşhur; evleri, çarşısı ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Şirince’de verilen serbest zaman sonrası, Hıristiyanların Hac yeri olarak kabul ettikleri Meryem Ana Evini ziyaret ediyoruz. Kuşadası Şehir merkezinde serbest zaman. Milas üzerinden Bodrum’a hareket. Bodrum Kalesi ve şehir merkezinde keyifli bir zaman geçirdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.
3.Gün BODRUM > GÖKOVA > MARMARİS
Otelimizde alacağımız Kahvaltımızın ardından, Bodrum şehir turu: Bodrum Kalesini ve Sualtı Arkeoloji Müzesini geziyoruz ve Arzu eden konuklarımız için Bodrum’un olmazsa olmazlarından Bodrum Barlar Sokağı Turu Milas, Yatağan, Muğla güzergâhından Gökova’ya doğru hareket ediyoruz. Gökova Körfezini yukardan fotoğraflamak için vereceğimiz molanın ardından, Gökova Tekne Turumuza ( Tekne Turu Extra ) çıkıyoruz. Rotamızı Marmaris merkeze çeviriyoruz. Marmaris Şehir Turunun ardından otele varış. Konaklama otelimizde.
4.Gün MARMARİS > DALYAN > FETHİYE
Otelimizde alacağımız Kahvaltımızın ardından, Marmaris’ten ayrılıyoruz. İlk durağımız Türk filmlerinde görebileceğiniz güzellikte bir ağaç tüneli olan Âşıklar Yolu. Dalyan Tekne Turumuza ( Tekne Turu Ekstra ) çıkıyoruz. Caretta & Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz’deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında ki yüzme molasının ardından Fethiye’ye doğru yol alıyoruz. Konaklama Fethiye’de otelimizde.
5.Gün FETHİYE > PAMUKKALE
Otelimizde alacağımız Kahvaltımızın ardından,Fethiye şehir merkezinde serbest zaman sonrası Pamukkale’ye hareket. Pamukkale'de Hierapolis Antik Kenti Travertenler, Karahayıt Köyü, Kızılsu, Pamukkale Köyü gezilerimizin ardından konaklama Termal Hotel Pamukkale’de.
6.Gün PAMUKKALE > BULDAN > ÇANAKKALE
Otelimizde alacağımız Kahvaltımızın ardından, Pamukkale de keyifli zaman geçirmeye devam ediyor ardından, Havluları ile meşhur Buldan’ı ziyaret ediyoruz. Turumuzu tamamlayarak Edremit ve Çanakkale’ye dönüyoruz..
Özel aracımız 5 Gün ulaşım hizmeti + 4 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama + Seyahat sigortası + Programda belirtilen tüm turlar + Rehberlik hizmetleri
10 Kişi ve üstü Gruplar için % 5 İNDİRİM

Tek kişilik Oda Konaklama Farkı 150 TL

Tur Yorumları

Hiçbir yorum yok
Sen bir inceleme yazmadan önce bir rezervasyon yapmak gerekir

Son Dakika Fırsatları !

 
Translate »

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co