Konya, Nevşehir

Tur tipi: Özgül Tarih
Boş yer: 1
Konum: Konya, Nevşehir
Puan:

16 Mart 2018/ 2 Gece 3 Gün Hacı Bektaş-ı Veli- Ürgüp-Göreme-Peri Bacaları- Mevlana  
Haritalar yükleniyor

Tur Programı

KAPADOKYA / KONYA GEZİSİ
Hacı Bektaş-ı Veli- Ürgüp-Göreme
Peri Bacaları- Mevlana
16 Mart / 2 Gece 3 Gün
1.GÜN: 16 Mart Cuma 2018 Saat 19:00 da Edremit'ten hareket.
Saat 21:00'de Çanakkale Cumhuriyet Meydanı’ndan hareket
Gece yolculuğumuz sonrası Ankara’da alacağımız kahvaltı sonrası Kırşehir’e hareket ediyoruz. Kırşehir HACI BEKTAŞ-İ VELİ ziyareti ve sonrasında Kapadokya’ya varış. Otelimiz Ürgüp'ün şirin bir kasabası olan Göreme’de bulunmaktadır. Otelimizin Kapsamlı spa olanakları sunan spa tesislerinde Bali masajı ile rahatlayabilirsiniz, isteğe göre kese, köpük masajı ve cilt maskesi yaptırabilirsiniz. Otelimizde akşam yemeğimizi aldıktan sonra serbest zaman.
2.gün 17 Mart Cumartesi 2018 .Sabah otelimizde kahvaltı. KAPADOKYA turumuza başlıyoruz.
Üçhisar Kalesi – Onyx Taşı Atölyesi – Göreme Vadisi - Kızlar Manastırı – St. Barbara Şapeli – Yılanlı Kilise – Elmalı Kilise -Üç Güzeller Peri Bacaları – Şarap Mahzeni – Kızılvadi- Kızılırmak – Avanos – Çanak Ve Çömlek Atölyesi – Çavuşin Kasabası – Halı Dokuma Atölyesi – Paşabağı Dervent Vadisi –-Ağaçaltı Kilisesi – Yılanlı Kilise – Sümbüllü Kilise ziyaretlerimizi bitirdikten sonra otelimizde akşam yemeği dileyen misafirlerimizle TÜRK GECESİ (ekstra) eğlencesine gidiyoruz. Konaklama için otelimize dönüyoruz.
3.GÜN 18 Mart Pazar 2018 :Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası DERİN KUYU YER ALTI ŞEHRİ – IHLARA VADİSİ ziyaretleri ve AKSARAY üzerinden KONYA’YA varış. MEVLANA CELALADDİN Rumi’nin ziyareti ile turumuza başlıyoruz. ŞEMS TEBRİZİ CAMİİ ve TÜRBESİ – ALAADDİN TEPESİ ziyaretinin ardından Edremit ve Çanakkale dönüş yolculuğumuz başlıyor.
* Ulaşım *Araç içi ikramlar *1618 Sayılı seyahat sigortası *Rehberlik Hizmeti *2 gece otel konaklaması *Otelde 2 akşam yemeği *Otelde 2 sabah kahvaltısı
* Ekstra Harcamalar * Öğle Yemekleri * Türk Gecesi * Müze ve Ören yeri girişleri(Müze kartı alınması yararınıza olacaktır.) * İlk gün sabah kahvaltısı
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Mevsimsel yağışlarda ıslanmamak için yağmurluk veya şemsiye bulundurmanız tavsiye edilir. Gece için yanınıza hırka v.b kıyafet alabilirsiniz. Yapacağınız alışverişleri tek çantada toplamak için büyük bir çanta yanınızda bulundurabilirsiniz. Kronik rahatsızlıkları için sürekli ilaç kullanan misafirler yanlarında yedek ilaç bulundurmaları tavsiye edilir.

Tur Yorumları

Hiçbir yorum yok
Sen bir inceleme yazmadan önce bir rezervasyon yapmak gerekir

Son Dakika Fırsatları !

 
Translate »

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co