Tur tipi: Özgül Tarih
Boş yer: 27
Konum: İzmir
Puan:

Haritalar yükleniyor

Tur Programı

Hareket Ve Yol Güzergahı: Akçay-Edremit-Ayvalık-İzmir
Sabah Saat 07:00 de Akçay’dan
Sabah Saat 07:20 de Edremit’ten
Hareketimizin ardından 09:00 suları Şakran Dinlenme Tesisleri’nde kahvaltı için mola veriyoruz. Daha sonra Menemen’de yeni açılan GölPark ve Sasalı Da Türkiye’nin en büyük Hayvanat Bahçesini gördükten sonra Çinili Köy, Kırgız Köyü ve Nazarköy’ü ziyaret ediyoruz. Kemalpaşa’ya varışımızın ardından göreceğimiz yerler: Ümran Baradan Sanat Galerisi müzesi- Çini ve Resim eserleri ile yaşam öyküsü-Basın belgeleri ve giysileri. Not: Merhum, Uğur Dündar’ın Kayın validesidir. Öğle yemeği molası(Serbest) Boncuk ocakları ziyareti- Alışveriş için serbest zaman, Kırgız Köy –otağ ziyareti- Ata Binme. Dönüş yolumuzda Su Perisi Otel ziyareti- İkram olarak çaylarımızı yudumluyoruz.
-Saat 19:00-20:00 sularında geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yol üzeri Sakıp Ağa AVM’de yemek molası veriyoruz.
Bir başka TatilBank Turunda görüşmek üzere….
*** Gezimiz foto-roman niteliğinde gerçekleşecek olup tur sonrası misafirlerimize CD olarak armağan edilecektir.Lüks Model Araçlarla Ulaşım, Profesyonel Rehberlik Hizmetleri, Tüm Çevre Gezileri , Araç İçi İkramlar, TÜRSAB Seyahat Sigortası
Kişisel harcamalar, öğle yemekleri, Yemeklerde alınan içecekler, müze ve ören yeri giriş ücretleri, programda belirtilmemiş turlar.

Tur Yorumları

Hiçbir yorum yok
Sen bir inceleme yazmadan önce bir rezervasyon yapmak gerekir

Son Dakika Fırsatları !

 
Translate »

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co