Tur tipi: Özgül Tarih
Boş yer: 30
Konum: Yunanistan
Puan:

Son Baharın İlk Ayında Muhteşem bir Sakız Adası Turuna Ne Dersiniz ? Üstelik Sakız Adasının Muhteşem Taverna Eğlencesi fiyata dahil !
Haritalar yükleniyor

Tur Programı

Gün: Çanakkale–Edremit - İzmir - Çeşme - Sakız Adası

Çeşme'ye transfer ve Çeşme Limanında araçlarımızdan inip eşyalarımızla birlikte feribota geçiyoruz. Çeşme Limanı’nda pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından 09:30 feribotuyla Sakız Adası'na hareket.Saat 10.30 da sakız’a varis. Rehber eşliğindeotobüsle Diana Otel’e hareket ediyoruz. Otele yerleşmenin ardındançarşı turu ve tarihi yerlerin gezilmesi. Alışveriş ve kordonda öğleyemeği. (Fiyata dahildegildir). Serbest zamanda herkesistedigini yapabilir. Tüm misafirlerimizin katılımıyla akşam 21:00 de taverna eğlencesi yapıyoruz(Yunan yemekleri-Limitsiz Yerli İçki).Gece otelimize hareket Saat 01:00 de.

2.Gün:Pyrgi-Mesta-Mastichoria Sabah kahvaltı sonrası misafirlerimizle birlikte Sakız Adası’ nın büyüleyici sokaklarında Güney Ada Turu Yapıyoruz. Güney Ada Turunda Görülecek Yerler: Mastichoria–Sakız ağaçlarının bulunduğu bölge Armolia – El seramikleriyle ünlü köy (Bu Bölgede Seramik alışverişi yapabilirsiniz) , Mesta - Antik ortaçağ köyü. Mesta köyünde öğle yemeği (ekstra) ve serbest zaman.Pyrgi–Geometrik desenleriyle ünlü köy Pyrgi köyünde kahve molası veriyoruz.Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle taverna eğlencesi yapıyoruz. (Yunan yemekleri-Limitsiz Yerli İçki).

3. Gün: Sakız Adası - Çeşme - İzmir – Edremit - Çanakkale

Sabah otel’de alacağımız kahvaltı sonrası rehberimiz eşliğinde göreceğimiz yerler; Nea Moni Kilisesi 11. yüzyılda inşa edilmiş(1042-1056 yılları arasında) ve Meryem Ana'ya ithaf edilmiştir. Bu Manastır, UNESCO tarafından Dünya Kültürel Mirası olarak ilan edilerek koruma altına alınmıştır.Ana mabet, iki küçük kilise, keşişlerin yemek yedikleri masa, keşişlerin inziva barınakları(hücreleri) ve su depolanması için oluşturulan yer altı su depolarından oluşmaktadır. Anavatos – Terk edilmiş Antik Köy:Avgonima -Ortaçağ Antik KöyTurları sonrası akşam saat 17:00 de lmanda toplanıyoruz veSakız’a veda ederek deniz yolculuğumuza başlıyoruz. Freeshop alışverişimiziyaptıktan sonra Çeşme ‘de bizi bekleyen aracımız ile İzmir üzerinden geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Tekrar başka bir turda buluşmak dileğiyle…ÖNEMLİ NOT:

Sayın Yolcularımız, Kapı Vizesi Yunanistan Makamlarınca Yunan Adalarına kolay ve formalitesiz bir şekilde girebilmeniz için sunulmuş bir imkandır. Verilen vize, tek girişli Schengen Vizesi olup; Sakız Adası ve Yunanistan’ın diğer adalarına yapmayı planladığınız (maksimum 15 gün geçerli olabilen) seyahatleriniz için geçerlidir.

Sakız Adasına gidecek olan yolcuların aşağıdaki belgeleri acentemize seyahat edecekleri tarihten en az 48 saat (2 gün) önce getirmeleri gerekmektedir.
SAKIZ ADASI KAPI VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAK VE BİLGİLER

· 1 Adet Arka Fonu Beyaz Olan Vesıkalık Fotoğraf

· Pasaport Fotokopisi

· Çıkış gününden itibaren en az 3 ay geçerlilik süresi olmalı

· En az 2 sayfası boş olmalı

· Pasaportta K.K.T.C giriş kaşesi bulunmamalı

· SEYAHAT BELGELERİ ( Günübirlik ise; bilet eğer Konaklamalı ise; otel voucherı sunulmalıdır.)

· VİZE ÜCRETİ
•Vize Ücreti 55€ dur. 35€ Sakız Adası Gümrüğünde, 20€ acentemize başvuru esnasında ödenecektir.
•0-12 yaş çocuklar ücretsiz olup sadece başvuru ücreti olan 20€ öderler.


ÖNEMLİ BİLGİLER•Geliş ve Gidiş gemi biletleri tarihleri tam olarak belirtilmiş bir şekilde olmalı ( Open biletler kabul edilmez )
•Konaklama yapılacaksa; ödenmiş rezervasyon belgesi. Rezervasyon belgesinde konaklamanın ödemesinin yapılmış olduğu açıkça görülmelidir.
•Belgeleri sunulan ve gelmeyen yolcuların gemi biletleri ücreti, başvuru ücreti ve otel ücretleri yanacaktır.
•Türk vatandaşlarının ise en geç 2 gün önce, Türkiye’de oturum izni bulunan yabancı (Ukrayna - Belarus ve Rus) uyruklu vatandaşların tur tarihinden en geç 3 gün önce firmamıza başvuru yapmış olması gerekmektedir.
•Yeşil pasaport sahiplerinden vize istenilmemektedir.
* 3* Otel’de 2 gece Oda + kahvaltı Konaklama
* Taverna (GreekFood Ve Canlı Müzik Eşliğinde Olacaktır)
* Çeşme -Sakız ( çift yön ) Feribot biletleri
* Liman vergisi Dahildir.
* TATİLBANK Güvencesi
* Zorunlu Türsab Seyahat Sağlık Sigortası
* Türkçe Rehberlik hizmeti
* Liman Vergisi
* Alan Otel / Otel Alan Transferi

* Vize Ücreti 55 €
* Yurtdışı Çıkış Harcı 15 TL.
* Programda belirtilmeyen turlar
* Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
* Öğle yemekleri
* Özel Seyahat Sağlık Sigortası(15 Euro)
Fiyat YETİŞKİN ÇOCUK ( 06-11 ) TEK KİŞİLİK ODA FARKI
Minimal Katılım 16 Kişi 275.-Euro /Kişi Başı 180.-Euro/ Kişi Başı 80.-Euro/Kişi Başı

Tur Yorumları

Hiçbir yorum yok
Sen bir inceleme yazmadan önce bir rezervasyon yapmak gerekir

Son Dakika Fırsatları !

 
Translate »

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co