Notice: session_start(): A session had already been started - ignoring in /home/u8674852/tatilbank.com.tr/header.php on line 7

Notice: Undefined index: userkullanici_mail in /home/u8674852/tatilbank.com.tr/header.php on line 13
 
  • +90 545 373 1456
  • +90 266 373 1456
  • info@tatilbank.com.tr
Seyahat Planlamaları

Seyahat Planlamaları Facebook'ta paylaş

2019-07-18 01:41:47

Seyahat planlaması için çoğunlukla yeni nesil araçlara odaklandım; planlama deneyiminin nasıl değişeceğine dair bazı düşüncelerim var:

Gelecek 10 senede insanlar tatil planları için daha az zaman harcayarak, daha nitelikli bir tatil yapmak istiyorlar. Bazı maceracı gezginler için, aynı gün karar verip ne ile karşılaşacaklarını bilmedikleri bir yolculuğa çıkabilir veya son dakika otel fırsatları uygulamaları ile bir otel bulabilirler. Fakat bu herkes için geçerli değil elbette. Çünkü birçok insan onları bekleyen huzurlu bir otel ve bir yatak olduğunu bilmenin saadetine ihtiyaç duyarlar. Ancak gelecekte bu insanlar bile yapacakları tatiller için Network ve mobil uygulamalara yönelerek daha fazla güven veren uygulamalardan faydalanacaklar.

Bununla birlikte, planlamaların önceden yapılması her zaman daha önemli hale gelecek, ancak gelecek nesil için seyahat planlama araçlarının kullanımının artması ile planlamanın daha kolay ve daha az zaman alacağı kesin.

Geliştirilmiş rezervasyon araçları, insanların daha verimli destinasyonları seçmesine izin verecektir. Diğer yandan artan transit bağlantılar (daha fazla uçuş rotası, yüksek hızlı tren, vs.) ve yan hizmetlerin genişleyen bir matrisi ile seçenek sayısının artmış olması gezginler için daha fazla karmaşıklık yaratacaktır. TatilBank gibi tatil marketi olarak çalışan ve turizm – seyahat planlamalarına ilişkin birçok enstrümanı elinde bulunduran hizmetler sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde rezervasyonlar yapılabilecek. Geliştirilmiş araçlar, tüm bu seçenekleri sıralamak ve makul fiyatlı ve boşa zamanı en aza indirgeyen güzergahı bulmakta kolaylık sağlayacaktır.

Artık gezginler için geleneksel sınırların ötesine geçme vakti geldi. Bugün, paket bir tur ya da belirli ülkelerde spesifik olarak çalışan acentalar yardımıyla birçok gezi planlanabilmektedir. Birçok ülke arasındaki sınırların aşılması daha kolay hale geldi ve yeni yerleri her zamankinden daha erişilebilir hale getiren yeni ekonomiler ortaya çıkıyor. Gezginler erken rezervasyon veya önceden yapılandırılmış bir tur paketi ile sınırlı kalmak istemeyecekler, bunun yerine sayısız ilgi alanlarını idare edecek kadar esnek olan yeni etkileşimli planlama araçlarından faydalanacaklar.

Özetle, gelecek nesil planlama araçları, insanların daha az zaman ve para harcayarak daha eşsiz ve tatmin edici yolculuklar yapmasına yardımcı olacaktır.

Savaş Can

Tatilbank Turizm

Popüler Bloglar

Popüler Etiketler