Notice: session_start(): A session had already been started - ignoring in /home/u8674852/tatilbank.com.tr/header.php on line 7

Notice: Undefined index: userkullanici_mail in /home/u8674852/tatilbank.com.tr/header.php on line 13
 
  • +90 545 373 1456
  • +90 266 373 1456
  • info@tatilbank.com.tr
Hakkımızda#

TatilBank Turizm ve Seyahat Acentası

       Muhteşem denizi, şifalı suları ve yemyeşil doğası ile Türkiye'nin cennet bölgesi Edremit Körfezi'nde  hayata geçen Tatilbank Turizm, misafirlerine dünya çapında tatil olanakları sunmak ve mutluluğa yatırım yapmak isteyenlere hizmet etmek için hazır.

       Türkiye'nin ilk  tatil bankası TATİLBANK TURİZM, nitelikli turizmin en büyük yatırımcılarından biri olmaya adaydır.  Tatilbank Turizm, yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet rezervasyonları, otel rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, paket ve münferit turlar;  gemi seyahatleri, seyahat sigortası, vize asistanlık ve tatil danışmanlığı hizmetlerini yaygın çalışma ağı ile sizlere sunmaktadır.

 

Vizyon

Vizyonumuz         Güney Trakya ve Ege Bölgesi'nin en yenilikçi ve sevilen turizm şirketi olmak. 2020 yılı içinde www.tatilbank.com.tr markasını online pazarın ilk 30'u içinde yer almasını sağlamak.

Misyon

Misyonumuz        Güler yüz, kalite ve insana olan saygı temel ilkelerimizden bazılarıdır. Bu ilkelerimiz doğrultusunda  misyonumuz; kısacık bir mola için uzunca bir süre çalışan insanlara, layık oldukları tatil hizmetlerini sunmak, iç ve dış pazarl

Popüler Bloglar

Popüler Etiketler