Kapadokya-Konya Turu - 3 Days

Kapadokya-Konya Turu
475

Hacı Bektaş-ı Veli- Ürgüp-Göreme

Peri Bacaları- Mevlana

22 Mart / 2 Gece 3 Gün

1.GÜN: 21 Mart   Perşembe 2019 Saat 19:00 da  Edremit’ten hareket.

Saat 21:00’de Çanakkale Cumhuriyet Meydanı’ndan hareket 22 Mart  2018 Cuma varış

Gece yolculuğumuz sonrası Ankara’da alacağımız kahvaltı sonrası Kırşehir’e hareket ediyoruz.  Kırşehir HACI BEKTAŞ-İ VELİ ziyareti ve sonrasında Kapadokya’ya varış. Otelimiz Ürgüp’ün şirin bir kasabası olan Göreme’de bulunmaktadır. Otelimizin Kapsamlı spa olanakları sunan spa tesislerinde Bali masajı ile rahatlayabilirsiniz, isteğe göre kese, köpük masajı ve cilt maskesi yaptırabilirsiniz. Otelimizde akşam yemeğimizi aldıktan sonra serbest zaman.

2.gün 23 Mart Cumartesi 2018.Sabah otelimizde kahvaltı. KAPADOKYA turumuza başlıyoruz.

Üçhisar Kalesi – Onyx Taşı Atölyesi – Göreme Vadisi – Kızlar Manastırı – St. Barbara Şapeli – Yılanlı Kilise – Elmalı Kilise -Üç Güzeller Peri Bacaları – Şarap Mahzeni – Kızılvadi- Kızılırmak – Avanos – Çanak Ve Çömlek Atölyesi – Çavuşin Kasabası – Halı Dokuma Atölyesi – Paşabağı Dervent Vadisi –-Ağaçaltı Kilisesi – Yılanlı Kilise – Sümbüllü Kilise ziyaretlerimizi bitirdikten sonra otelimizde akşam yemeği dileyen misafirlerimizle TÜRK GECESİ (ekstra) eğlencesine gidiyoruz. Konaklama için otelimize dönüyoruz.

3.GÜN 15 Mayıs Pazar 2018 :Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası DERİN KUYU YER ALTI ŞEHRİ – IHLARA VADİSİ ziyaretleri ve AKSARAY üzerinden KONYA’YA varış. MEVLANA CELALADDİN Rumi’nin ziyareti ile turumuza başlıyoruz. ŞEMS TEBRİZİ CAMİİ ve TÜRBESİ – ALAADDİN TEPESİ ziyaretinin ardından Edremit ve  Çanakkale dönüş yolculuğumuz başlıyor.

DBL-TRPL ODALARDA KİŞİ BAŞI ÜCRET:475.00 TL

*Single Oda Farkı 100 TL. 0-5 Yaş ücretsiz, 6-11 Yaş %30 indirimlidir.

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

* Ulaşım*Araç içi ikramlar*1618 Sayılı seyahat sigortası*Rehberlik Hizmeti*2 gece otel konaklaması*Otelde 2 akşam yemeği*Otelde 2 sabah kahvaltısı

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Ekstra Harcamalar* Öğle Yemekleri* Türk Gecesi* Müze ve Ören yeri girişleri(Müze kartı alınması yararınıza olacaktır.)* İlk gün sabah kahvaltısı

 

Sorularinizi asagidaki formu kullanarak gonderebilirsiniz.

FIYAT TEKLIFI TRY495 TRY475/Kişi Başı
475
Toplam 475 TRY